22891615 021 پشتیبانی
فروش محصولات تا اطلاع ثانوی متوقف گردید.:: پیگیری سفارش قبلی

سبد مکمل ها

قوانین بازگشت کالا

قوانین و مقررات تعویض یا بازگشت کالا

انرژیمو به منظور آسودگی خاطر و رضایتمندی بیشتر مشتریان، در صورت حصول شرایط طبق قوانین و مقررات به شرح زیر اقدام به تعویض یا بازگشت کالا برای مشتری خواهد کرد. طبق دستورالعمل فروش اینترنتی اقلام غیرداروئی در داروخانه های کشور کلیه قوانین و مقررات نظارتی حاکم بر داروخانه های کشور در فروشگاه اینترنتی انرژیمو  نیز حاکم می باشد.

خواهشمند است، از ارسال کالا بدون هماهنگی با امور مشتریان خودداری فرمایید.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به استفاده از محصولات

اطلاعات این محصولات در وبسایت صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند . درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول یا عدم حصول نتیجه در مصرف کالا، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه انرژیمو در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و انرژیمو مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.

با توجه به مهیا بودن شرایط مشاوره خرید، هم به صورت تلفنی و هم به صورت اینترنتی ، مرجوعی برای کالاهای خریداری شده در صورت سلامت کالا، وجود نخواهد داشت.

ضوابط و شرایط تحویل کالا:

در زمان تحویل ، مشتری می بایست کالای خود را مشاهده و رسید دریافت را تحویل مامور توزیع دهد. این رسید به معنای سلامت بسته‌بندی کالا است و بعد از این رسید مسئولیتی بابت نقص در بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا وجود نخواهد داشت.

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به انرژیمو بازگردانده شود.

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به امور مشتریان انرژیمو اطلاع داده شود.

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و انرژیمو تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد..

توجه: پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان امور مشتریان، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود.

در صورت اشتباه بودن کالا و یا مغایرت کالا با نوع سفارش:

در صورت اشتباه بودن محصول، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد امور مشتریان انرژیمو از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

توجه: عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به انرژیمو بازگردانده شود.  برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

می بایست کالا به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، همچنین هدیه همراه آن ( درصورتیکه کالا به همراه هدیه فرستاده شده باشد) و کپی پیش فاکتور با هماهنگی واحد امور مشتریان برای انرژیمو ارسال شود.

مبلغ فاکتور کالاهای مرجوعی به مدت ۷۲ ساعت بعد از عودت کالا توسط مشتری و پس از دریافت کالا توسط انرژیمو و دارا بودن شرایط مرجوعی، به حساب مشتری واریز خواهد شد و یا اصلاح در ارسال کالا انجام خواهد شد.هزینه ارسال مجدد در صورت اصلاح شدن کالای ارسالی بر عهده انرژیمو خواهد بود.

شرایط و ضوابط مرجوعی کالا در صورت انصراف از خرید،

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات انرژیمو  اطلاع داده شود تا پروسه مرجوعی آن انجام شود.

اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، حداکثر تا ۷ روز‏، باید انصراف خود را به واحد امور مشتریان اطلاع دهد. لازم به ذکر است موارد به شرح زیر از شمول این بند خارج هستند؛

باز برگرداندن کالا پس از تایید کارشناس امور مشتریان، تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا باز نشده  باشد، در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد، از آن استفاده نشده باشد.

ارسال کالا به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، همچنین هدیه همراه آن ( درصورتیکه کالا به همراه هدیه ارسال شده باشد) و کپی پیش فاکتور به عهده مشتری می باشد.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان مرجوعی کالا را از بین خواهد برد.

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط کارشناسان امور مشتریان، در صورت داشتن شرایط مرجوعی طبق ضوابط و مقررات، هزینه کالا پس از کسر هزینه ارسال تا ۷۲ ساعت (سه روز کاری) به مشتری عودت داده خواهد شد..