برند های مکمل ورزشی: ژن استار | فارمامیکس | ویتاپ | کیدویت

با توجه به افزایش تعداد علاقه مندان به رشته بدنسازی، امروزه مکمل های ورزشی زیادی وارد بازار شده اند. در سال های اخیر با پیشرفت تکنلوژی های دارو سازی، این صنعت تحول چشمگیری داشته و محصولات متنوعی تولید و عرضه شده اند. اما متاسفانه همه برند های تولید کننده مکمل ورزشی دارای کیفیت های مناسبی نیستند. وحتی خیلی از مکمل های ورزشی موجود در بازار دارای تایید وزارت دارو نیستند. از این رو انرژیمو همواره می کوشد تا بهترین مکمل های ورزشی معتبر ایرانی و خارجی را در اختیار همه ورزشکاران ایرانی قرار دهد.

مکمل های ورزشی موجود در فروشگاه انرژیمو همگی معتبر بوده و دارای تایید های لازم از وزارت دارو می باشند. به علاوه در جهت رضایت مشتریان، معیار فروش محصولات در فروشگاه انرژیمو تنها دارا بودن تاییدیه های لازم نیست. تیم انرژیمو می کوشد طی تحقیقات مختلف بهترین محصولات را با توجه به نظرات ورزشکاران مختلف، برای ارائه در سایت انتخاب نماید. تحقیقات روی مکمل ورزشی زیادی در حال انجام است و به زودی انرژیمو محصولات زیادی برای رفع نیاز های همه ورزشکاران به فروشگاه خود اضافه خواهد کرد. اگر یک بدنساز یا ورزشکار با تجربه هستید برند های مکمل ورزشی پیشنهادی خود را با ذکر دلیل برای ما ارسال کنید. تیم انرژیمو با کمک شما بهترین مکمل های ورزشی را در اختیار همه ورزشکاران ایرانی قرار خواهد داد.

مکمل های بدنسازی و ورزشی، همان مکمل های تغذیه ای هستند که مخصوص ورزشکاران مختلف تولید می شوند. با توجه به توضیحات بالا، خرید خود را با اطمینان خاطر از کیفیت و اصالت محصولات و همچنین معتبر بودن برند آن ها انجام دهید. همچنین توجه داشته باشید که مصرف برخی مکمل های ورزشی با توجه به شرایط خاص سلامت بعضی افراد، نیازمند مشورت با پزشک است.